Яке брязкальце вибрати для новонародженого?

Брязкальце – це одна з найперших дитячих іграшок. Вона вчить малюка сприймати інформацію не тільки візуально, але і на слух, стимулюючи психоемоційний і загальний фізичний розвиток дитини. Саме тому варто дуже ретельно вибирати такі дитячі аксесуари. Вони обов’язково повинні бути виготовлені з якісного і безпечного матеріалу. Як вибрати брязкальця для новонародженого? Саме про це ми розповімо в нашій новій статті.

Які бувають брязкальця

Навіть в перші тижні життя батьки можуть порадувати свого малюка новою торохтящою іграшкою. Перше знайомство з нею відбувається за допомогою візуального, звукового і тактильного контакту. Щоб визначитися, які брязкальця краще, молодим батькам потрібно знати їх основні види. Вони бувають у вигляді:

– підвісок;

– браслетів і шкарпеток;

– геометричних предметів (кілець, ромбів, квадратів і т.д.);

– прорізувачів;

– шуршалок.

Аксесуари у вигляді підвіски можна прикріпити до ліжечка або візку. Вони можуть бути звичайними або в комплекті з музичним елементом. Деякі брязкальця кріпляться до стрічок з тканини з «липучками». Вони легко закріплюються на ручках або ніжках малюка.

Особливою популярністю користуються брязкальця-прорізувачі. Вони допомагають дитині пережити нелегкий період прорізування зубів. Форма може бути найрізноманітнішою, одна з розповсюджених – овал, кільце. Всередині може бути охолоджуючий гель. Поверхня брязкальця-прорізувача в міру жорстка, щоб крихітка могла її пожувати і в той же час м’яка, щоб не поранити ясна.

Шуршалки – це дитячі іграшки з м’якої тканини, всередині яких є матеріал, що шурхотить. Коли малюк буде чіпати таку іграшку, вона буде шарудіти.

Для виготовлення таких дитячих аксесуарів використовуються різні сучасні матеріали – силікон, тканина, пластик. Деякі виробники застосовують одночасно різні види матеріалів.

Особливості вибору

Які брязкальця краще для новонароджених? Однозначно, ті, які виготовлені з якісних матеріалів, що не виділяють шкідливі речовини. Важливо, щоб дитячі аксесуари не мали гострих кутів, були досить міцними, щоб витримати удари по різних предметах (швидше за все, немовля буде стукати брязкальцем по всьому, що попадеться йому під руку). Також іграшка повинна бути яскравого кольору, щоб привернути увагу дитини. Різнофактурна її поверхня сприятиме розвитку тактильних відчуттів.

При виборі зверніть увагу також на внутрішній наповнювач. Від нього буде залежати, які звуки видаватиме іграшка (шурхіт, дзвін, тріск, хрускіт).

Ще один важливий момент: чи можна мити, прати акссесуар? Немовля буде тягнути іграшку в рот, тому необхідно, щоб вона була весь час чистою. Для цього її доведеться мити з милом кожен день.

Сподіваємося, наша стаття допоможе вам вибрати брязкальце для своєї дитини, яке буде радувати і забавляти її.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *