Як вибрати коляску для двійні?

Якщо в родині очікується народження не одного, а відразу двох дітей, тоді вам необхідно подбати про придбання спеціальної коляски для близнюків. Ви ще не знаєте, як вибрати коляску для двійні? Тоді рекомендуємо прочитати нашу статтю – в ній ми розповімо про основні характеристики та види таких моделей.

Особливості вибору відповідно до сезону і положенням сидіння / люльки

Вибираючи дитячий транспорт для двох дітей, потрібно, в першу чергу, визначитися з сезонністю його використання. Можна вибрати модель:

  • з люлькою (для немовлят до 6 місяців) – підходять для прогулянок в осінньо-зимовий період;
  • прогулянкову (для дітей від 6 місяців) – рекомендовані для прогулянок в теплу пору року.
  • Люлька або сидіння встановлюються:
  • паралельно один до одного – діти сидітимуть бік-о-пліч;
  • один за одним – «паровозиком» (тут теж є різновиди – дітки можуть стояти обличчям або спиною у напрямку руху).

Виробники сучасних колясок також пропонують моделі-трансформери, в яких дитячі сидіння або люльки можна встановлювати по-різному: поруч, обличчям один до одного або навіть на різній висоті.

Це головні конструкційні особливості подвійних моделей. Яка коляска для двійні краще: де діти сидять «паровозиком» або поруч один з одним? У обох варіантів є свої переваги і недоліки. Моделі- «паровозики» – компактні, ними легко керувати. Зайти в ліфт з такою коляскою – не становить проблеми. Коляска, в якій дітки сидять рядочком, коштує трохи дешевше, тому що у виробника менше витрат на виготовлення конструкції. Але з такою моделлю складніше пройти в двері магазину, квартири, в ліфт, тому що вона часто виявляється ширше, ніж дверний отвір.

Кожна мама, у якої народилася двійня, повинна розуміти, що коляска для її діток матиме набагато більшу вагу, ніж звичайна. Незважаючи на те, що у двох колисок або сидінь одна колісна база, дитячий транспорт має чималі габарити. Щоб колеса і рама витримали подвійне навантаження, виробники роблять їх більш міцними, ніж у простих моделей.

На що ще звернути увагу при виборі?

Яку коляску вибрати для двійні, щоб вона була зручною і для мами, і для дітей? Є кілька критеріїв, за якими варто орієнтуватися молодим батькам:

  • зручність у використанні;
  • безпека;
  • функціональність;
  • керованість.

Зручність дитини залежить від багатьох факторів, в тому числі і від матеріалу, з якого виготовлена ​​спинка і сидіння, наявності або відсутності козирка від сонця. Дно люльки для новонародженого має бути повністю жорстким – тільки в такому випадку хребет малюка буде розвиватися правильно. Придивляючись до коляски, краще зупинити свій вибір на моделі з механізмом трансформації «книжка» – у неї спинка найчастіше виготовлена ​​з жорсткого матеріалу.

За безпеку крихти під час прогулянки будуть відповідати спеціальні ремені і бампери. У колясок, які відповідають європейським стандартам якості, колеса мають фіксатори, що дозволяють зберегти стійкість на поверхні, розташованої під кутом 20 градусів.

Багато батьків відзначають зручність коляски-трансформера. Її можна без особливих зусиль перетворити з простої люльки в тростину. Така модель – всесезонна. Часто доповнюється великою кількістю аксесуарів, які зроблять прогулянку приємною в будь-який час року. Так, виробники пропонують накидки для ніжок, що знімаються, антимоскітні сітки, дощовики, підставки для склянки та інше.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *