Як вибрати магнітний конструктор і скільки він коштує?

Магнітний конструктор – це іграшка, яка з’явилася на ринку дитячих товарів відносно недавно. Але за досить короткий час такий вид розваги став улюбленим для багатьох хлопчиків і дівчаток. Якщо ж і ви вирішили порадувати свого малюка таким подарунком, тоді рекомендуємо прочитати нашу статтю, де ми розповімо, як вибрати магнітний конструктор і скільки він коштує.

Особливості гри

Як виглядає магнітний конструктор? Чим він відрізняється від звичайного? Головна відмінність в способі з’єднання його деталей. У новинки немає звичних нам пазів для з’єднання, так як деталі притягуються один до одного магнітами. Частини магнітного конструктора виготовлені з пластику. Найчастіше їх роблять у формі різних геометричних фігур: квадратів, кіл, прямокутників, трикутників і т.д. Щоб роз’єднати їх, дитині потрібно буде докласти невелике зусилля. Елементи можуть притягатися магнітами під будь-яким кутом.

Магнітний конструктор дуже корисний для малюків. Він має багато переваг:

– Розвиває дрібну моторику рук. Перебираючи і зчіплюючи складові набору між собою, малюк буде вдосконалювати роботу кисті, тренувати м’язи. Це послужить відмінною підготовкою руки до писання.

– Розвиває уяву. Збираючи деталі, дитина буде постійно думати, як їх з’єднати між собою, підбираючи різні варіанти.

– Різноманітність іграшок. Набори з геометричними деталями практично універсальні – з них можна збирати кожен раз новий об’єкт. Головне – фантазія!

– Розвиває посидючість. В процесі будівництва дитині потрібно бути посидючим і спокійним. Приділяючи грі багато часу, малюк зможе легко розвинути в собі ці якості. А вони знадобляться йому потім у школі.

– Міцність іграшок. Магніт всередині деталей добре тримає їх в певному положенні, тому зібрані з конструктора предмети чудово утримують форму.

Розвиває навички проектування. Збираючи деталі, дитина вчиться будувати – він знайомиться з такими поняттями, як пропорція і стійкість.

Види

Щоб визначитися, який магнітний конструктор вибрати, потрібно спочатку ознайомитися з їх видами. Вони відрізняються один від одного за формою деталей. Елементи конструктора можуть бути у вигляді:

– стрижнів (паличок) з магнітами на кінцях;

– геометричних фігур;

– деталей для зборки тієї чи іншої фігурки, наприклад, мультиплікаційного персонажа, робота або тварини;

– елементи з нанесеними принтами, наприклад, із зображенням деталей будинку – стін, даху і т.д.

Також елементи наборів можуть бути плоскими або об’ємними.

Особливості вибору

Вибираючи магнітний конструктор, потрібно звертати увагу на:

– Матеріал, з якого він виготовлений, – найчастіше це ударостійкий нетоксичний пластик; рідше можна зустріти набори, основа елементів якого виготовлена ​​з дерева. Такі варіанти набагато важче і дорожче, але вони більш екологічні, оскільки виготовлені з натурального матеріалу.

– Кількість деталей. Чим їх більше, тим ширше поле фантазії буде у дитини. У різних інтернет магазинах представлені набори з різною кількістю елементів: від 8 до 104 шт. або навіть більше.

– Сила магніту. Чим вона вища, тим надійніше буде з’єднання елементів. Чим більше магнітиків всередині деталі, тим вище буде і сила магніту.

– Вік. Виробники іграшок зазвичай завжди вказують, для якого віку вона призначена – дотримуйтесь їхніх рекомендацій.

– Розмір частин. Для дітей молодшого віку краще вибирати набори з деталями як можна більшого розміру.

– Тематика. У продажу є набори для складання конкретних предметів, об’єктів, а також варіанти, з яких можна зібрати практично будь-який об’єкт.

Ціни на магнітні конструктори різні. Вони залежать від бренду, якості і кількості елементів. У більшості інтернет магазинів ціновий діапазон конструкторів з магнітами становить від 83 до 815 грн.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *