Як вибрати м’яку іграшку правильно

Для більшості дітей, незалежно від віку, плюшева забава – одна з улюблених, бажаних іграшок. М’які іграшки нерідко стають кращими друзями для дітей – з ними грають, розмовляють, діляться секретами, сплять, ходять на прогулянки. Обіймаючи і тискаючи улюбленого плюшевого ведмедика або ушастика, малюк розвиває моторику, відточує тактильне сприйняття, спілкування. Крім того, м’які звірятка, вихованці, казкові персонажі та інші забави – це не тільки об’єкт розваги, але також інструмент пізнання навколишнього світу.

Щоб плюшева забава збереглася на довгі роки і стала спогадом про прекрасне дитинство, необхідно уважно підійти до її вибору. Щоб придбати відповідну модель текстильної іграшки дитині, необхідно керуватися деякими критеріями вибору.

Як вибрати м’яку іграшку – корисні поради

Плюшева забава – це універсальний подарунок, представлений величезним модельним різноманіттям (тварини, комахи, морські мешканці, пупси, машинки, мультиплікаційні герої, зірочки, сонечка, м’ячики, брязкальця, подушки та інше), тому його можна подарувати і однорічному малюку, і школяру або підлітку. Вибираючи, потрібно враховувати вік, стать, смакові переваги дитини, а також звернути увагу на:

Габарити виробу. Для малюків до двох років краще купувати невеликі, легкі, не дуже строкаті моделі, висота яких коливається в межах 10-40 см.

Матеріал, з якого виконано виріб. Іграшки можуть бути зшиті з штучного хутра, бавовни, льону, вовни, велюру, флісу, оксамиту, проте віддавати перевагу потрібно натуральним матеріалам, особливо, якщо іграшка купується для малюків, які все пробують на зуб.

Міцність швів, від яких безпосередньо залежить довговічність. Якісні м’які іграшки мають міцні, рівні шви, добре і акуратно закріплені деталі (носики, очі, бантики, предмети одягу).

Безпека. Всі матеріали повинні бути гіпоалергенні, з нульовою токсичністю, не мати виразного запаху, не залишати слідів фарби. Якісний текстильний виріб витримує численні машинні прання.

Якість внутрішнього наповнювача. Це може бути холлофайбер, поролон, синтепон, пластикові кульки, які роблять плюшевого друга більш живим, рухливим.

Довжину ворсу. Для молодшої вікової категорії краще купувати м’які моделі з коротким ворсом, оскільки довгий може стати середовищем для накопичення пилу і мікробів, які легко можуть потрапити до роту дитини.

Забарвлення. Чим реалістичніше забарвлення виробу, тим воно безпечніше для дитини. Занадто яскраві іграшки можуть негативно позначатися на психіці і зорі.

Крім того, якісна м’яка іграшка повинна мати гігієнічний сертифікат, відповідати всім стандартам якості. Дотримуючись основних правил вибору, кожен з батьків неодмінно придбає своїй дитині найкориснішу, красиву і якісну м’яку тваринку, пупса або подушку.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *