Як привчити дитину до горщика

Одвічна проблема новоспечених батьків з приводу того, як привчити малюка до горщика, може бути вирішена за пару тижнів.

Цікаво: дитина потіє під час сну

Завдяки сучасним технологіям молоді батьки не мучаються з пранням пелюшок і повзунків, а надягають на малюка підгузники, завдяки яким не буде випадкових дитячих «несподіванок». Але коли малюк підростає і досягає 5-6 місяців практично всі батьки починають замислюватися над тим, щоб привчити його до горщика. В цьому є свій сенс, тому що ціни на підгузки не найменші.

як привчити малюка до горщику

З ростом долара підгузники для багатьох сімей стали розкішшю, яка не всім подсилу. Тому, заради величезної економії грошей новоспечені батьки намагаються, як можна раніше, привчити дитину до горщика. І тут починаються труднощі, тому що не всім відомі секрети, що дозволяють подружити дитину з горщиком в короткий проміжок часу.

Це цікаво: розвиток дітей дошкільного віку

Найкращі перевірені способи, які допоможуть вам привчити дитину до горщика:

  • Спочатку налаштуйтеся самі на те, що вам постійно потрібно буде приділяти дитині багато часу, щоб він нарешті-таки зрозумів, що горщик – це те місце, де можна зробити те ж, що і в підгузник. Ваша мотивація та прагнення допоможуть вам в цій нелегкій справі.
  • Намагайтеся купувати маленькі упаковки підгузників і використовувати їх тільки тоді, коли ви йдете гуляти на вулицю або ж лягайте спати вночі.
  • Запасіться пелюшками, як одноразовими, так і тканинними. Нехай малюк бігає по дому в трусиках і сидить на пелюшці, під якою буде застелена клейонка, так ваша меблі та підлога залишаться сухими і неушкодженими.
  • Намагайтеся висаджувати дитину на горщик частіше, як тільки він поїв, прийшов з вулиці, довго грався, дивився мультик і т. д., Ви повинні його постійно висаджувати на горщик. Тільки так він почне звикати до того, що потрібно справляти нужду на горщику.
  • Сам горщик завжди повинен бути в полі зору дитини. Якщо малюк почне звикати до нього, то він буде сідати на нього постійно, як тільки захоче «ка-ка» або «пі-пі».
  • Не сваріть дитину, коли він не потрапив в горщик або взагалі не попросився. Діти до 2-х років взагалі не можуть контролювати своїх емоцій і визначити позив в туалет, тому дуже нерозумно лаяти малюка, який помочився на підлогу, а не на горщик.Як привчити дитину до горщика
  • Вибирайте звичайний горщик без всяких відволікаючих деталей, неправильно коли дитина не розуміє суть горщика і його призначення, приймаючи його за нову іграшку.

Якщо ваша дитина самостійно помочився або сходив «по-великому» на горщик, обов’язково похваліть його, радійте і діліться радістю з ним, тоді у нього виникне підсвідоме бажання радувати батьків своїми «несподіванками» виключно в горщику. Сподіваємся, наші поради дали відповідь на Ваше запитання: “Як привчити дитину до горщика”.

Цікаво: що робити, якщо дитина погано їсть

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *