Фізичні навантаження для дітей

Фізична активність – це одна з важливих складових здорового розвитку дитини. Дітки дуже енергійні і важливо спрямувати всю цю енергію в правильне русло. Звичайна ранкова зарядка не викликатиме у крихт великої радості. Для того щоб фізичні навантаження викликали позитивні емоції, і користь, можна купити універсальна спортивна домашнє спорядження – дитячий ігровий комплекс для будинку. У статті розглянемо – як правильно вибрати ДІК і на які параметри в першу чергу потрібно звертати увагу.фізвиховання для дитини

З чого складається дитячий спортивно-ігровий комплекс

Залежно від моделі, в дитячий ігровий комплекс для будинку можуть входити – гімнастичні кільця, канат, гірка, тунелі, турніки, шведська стінка. При цьому практично будь-яку конструкцію можна доповнити спеціальними і функціональними агрегатами.

Шведська стінка

Обожнюють всі дітки. Є першим тренажером з однорічного віку, тренує – захват, м’язи ніг, підтримує поставу. Відстань між перекладинами не повинно перевищувати двадцяти сантиметрів. Всі інші доповнення до комплексу будуть доречні з 2 річного віку.

Гімнастичні кільця

Кріплення даного елемента відбувається на міцних канатах. Основне цільове навантаження – це тренування рук і преса.

Турнік

Міцно закріплена горизонтальна перекладина. Основне цільове призначення – це підтягування, тренування рук.

Рукохід

Спеціальні міцні сходи, з кріпленням в горизонтальному положенні, в деяких моделях процес монтажу проводиться під кутом. Рукохід тренує руки, може також використовуватися для тренування вестибулярного апарату.

Канат

Канатні сходи допомагають розвивати вестибулярний апарат дитини, тренують м’язи ніг і рук.

Крім перерахованих вище агрегатів, комплекс можна доповнити гойдалокою, гамаком, баскетбольним кошиком, боксерською грушею тощо.

Матеріали

Для виробництва дитячих ігрових комплексів для будинку найчастіше використовують натуральне дерево, метал або мікс цих матеріалів. Гармонійне поєднання – це ідеальний варіант для дитячого ігрового центру. Важливо враховувати, щоб матеріали були екологічно чистими, менш травмонебезпечними (без гострих кутів, задирок, сучків). Всі додаткові пластикові речі (зазвичай це гойдалки, кільця для рахунку) повинні бути виготовлені з високоякісного матеріалу без яскраво вираженого хімічного запаху.

Особливості вибору за типом конструкції

Рекомендується вибирати збірні ігрові дитячі центри, так як не у кожного в квартирі є можливість встановити стаціонарну конструкцію. Збірний центр можна пересувати, повертати, демонтувати і знову монтувати.

Коли дитині купувати ігровий комплекс

Фізичним розвитком дитини рекомендується займатися з самого народження. Шведську стінку у вигляді сходів можна купувати коли дитині виповнився вже 1 рік (всі заняття повинні контролюватися батьками), потім, у міру зростання дитини, конструкцію можна доукомплектувати додатковими аксесуарами.

Перед покупкою дитячого ігрового комплексу важливо враховувати вікову фізіологію дитини, переваги, матеріали і функціональність. Хочете зайняти малюка корисною справою – купіть цікавий і захоплюючий дитячий ігровий комплекс.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *