Як вибрати босоніжки для дівчаток і для хлопчиків

Вибір взуття для дитини – дуже відповідальне заняття. Адже від правильності вибору залежить здоров’я маленьких ніжок. Особливо багато труднощів виникає у батьків при виборі дитячих босоніжок. Адже потрібно визначитися зі ступенем відкритості, матеріалом виготовлення, видом застібки, формою і типом устілки.як вибрати босоныжки для дитини

Саме тому, перш ніж купувати босоніжки для дівчаток чи босоніжки для хлопчиків, слід дізнатися, на що при цьому звертати увагу, тож як же вибрати босоніжки для дитини.

Матеріал виготовлення

Бажано, щоб дитячі босоніжки були з натуральних матеріалів. Однак допустимі варіанти, у яких натуральна тільки внутрішня частина і устілка. Таке неприйняття штучних матеріалів викликано їх нездатністю забезпечити належну вентиляцію повітря. А влітку дуже важливо, щоб ніжки не потіла та не набухала.

Цікаво: як вибрати телескоп для дитини

Важливим моментом є легкість дитячих босоніжок. В цьому випадку штучні матеріали мають перевагу перед натуральними, так як є більш легкими. Але, в будь-якому випадку, це не той випадок, щоб відмовитися від босоніжок з натуральної шкіри. Якщо є можливість – купуйте їх.

Підошва у дитячих босоніжок повинна бути міцною і гнучкою. Діти багато рухаються, тому потрібно забезпечити їм безпеку пересування. Якщо матеріал підошви дуже твердий, практично не згинається, то краще відкласти дану модель босоніжок. Вона може нашкодити правильному формуванню стопи.як вибрати босоныжки для дитини-1

Підошва може бути виготовлена з спіненої гуми або поліуретану. Головне – щоб вона не була слизькою і надмірно м’якою.

Форма і модель

Дитячі босоніжки повинні добре тримати форму і фіксувати стопу дитини. Обов’язково слід звертати увагу на задник: він повинен бути досить жорстким і трошки завищеним. Це допоможе запобігти вивиху або травмі ноги під час рухливих ігор та бігу.

Багато суперечок виникає з приводу носка. Дитячі босоніжки повинні бути відкритими або закритими? Звичайно, з точки зору безпеки, слід віддати бал на користь босоніжок із закритою носочной частиною. Вони допоможуть запобігти потраплянню камінчиків, гілочок і піску в взуття. Вони захистять пальці дитини від несподіваних ударів, ковзання по землі.

Цікаво: чим корисний банан для дитини

Але уявіть себе в закритому взутті в 30-градусну спеку. Це справжнє випробування для ніг! Тому перевагу слід віддавати відкритому взутті. А щоб захистити стопи дитини, можете одягнути їй легкі носочки. Вірно підібраний розмір також допоможе вийти з цієї ситуації. Адже якщо босоніжки якраз в пору, а не впритул, то пальці ніколи не будуть звисати й чепляти асфальт.

Застібка

При виборі будь-застібки важливо, щоб вона не перетягувала ніжку. Ніщо не повинно відволікати дитину від підкорення навколишнього світу, тим більше передавлення ніжки!як вибрати босоныжки для дитини-2

На літо найчастіше вибирають босоніжки на липучках. Їх використання актуально, якщо Ваша дитина часто роззувається або Ви хочете привчити її до самостійності. Звичайно, навчити зав’язувати шнурки набагато складніше. Однак, слід пам’ятати, що застібки-липучки згодом клеїться не так добре, і дитина може втратити своє взуття.

Тому можете звернути увагу на взуття на пряжках. Вони надійно фіксуються, їх можна регулювати. Однак зверніть увагу на саму пряжку, особливо якщо вона металева. Важливо, щоб вона не дряпала ніжку. Тому віддавайте перевагу моделям з закругленими, згладженими краями.

Супінатор й устілка

Що стосується устілки, то вона не повинна бути знімною. Устілка повинна бути надійно приклеєною, а ще краще – прошитою. Це допоможе запобігнути непотрібним рухам стопи усередині взуття.

Цікаво: як вибрати дитячий комбінезон

Супінатор – дуже важливий момент, але не слід думати, що він необхідний всім дітям без винятку! Якщо ортопед або педіатр радять Вашій дитині ортопедичне взуття, тоді сміливо купуйте босоніжки з супінатором. Але якщо стопа дитини формується правильно, не слід їй заважати. Надмірна турбота в даному випадку лише зашкодить, адже супінатор буде тиснути на підйом, що може привести до різних захворювань.як вибрати босоныжки для дитини-3

Головне, пам’ятайте: купити босоніжки для доньки чи босоніжки для синочка – дуже просто. Але не полінуйтеся зайвий раз перевірити, чи відповідають вони перерахованим вище вимогам. Адже від цього залежить здоров’я Вашої дитини!

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *