Обігрівач для дитячої кімнати: який краще вибрати?

Нерідко буває так, що центральне опалення зі своїм завданням не справляється, а підтримувати комфортну температуру в кімнаті дитини необхідно. Тоді на допомогу турботливим батькам приходять обігрівачі.як вибрати обігрівач Вимог до них всього три: безпека, максимальна швидкість нагріву, відсутність побічного ефекту у вигляді пересушеного повітря. Як вибрати серед усього розмаїття обігрівачів відповідний для дитячої кімнати? Про це наша стаття.

Масляні радіатори

Кілька років тому великою популярністю користувалися масляні радіатори. Основна їхня перевага – невисока ціна, але от мінусів значно більше. Масляний радіатор сушить повітря, тому в додаток до нього доведеться купувати зволожувач або ставити клімат-систему, а значить, економія виявиться умовною. Крім того, такі обігрівачі, як правило, дуже громіздкі. як вибрати обігрівач-1Розмістити масляний радіатор можна тільки на підлозі і на невеликій відстані від стін. І, нарешті, в процесі роботи прилад сильно нагрівається, що для сімей з маленькими дітьми небезпечно.

Тепловинтелятор

Більш мобільний і компактний варіант обігрівача для дитячої кімнати – тепловентилятор, або, як його ще називають, теплова гармата. Тепловентилятор можна пересувати по всій кімнаті, місця він займає мало, повітря прогріває швидко. Але при цьому споживає велику кількість електроенергії, сушить повітря і спалює кисень.як вибрати обігрівач-2

Конструкція може виявитися небезпечною для дитини: теплову гармату легко упустити, малюк може з цікавості засунути пальчик в вентиляційну щілину. Крім того, є ризик розвитку алергії, якщо в приміщенні не робити часте прибирання. Справа вся в тому, що разом з повітрям циркулює і пил. Прогорить на нагрівальних елементах, вона залишає неприємний запах.

Інфрачервоні обігрівачі

Швидко прогріти дитячу кімнату, зберігши мікроклімат, дозволяють інфрачервоні обігрівачі. Переваг у таких обігрівачів досить: прогрівається не повітря, а поверхні, не чути шуму, не випалюється кисень, мінімально споживається електроенергія, а виробляється тепло сприяє лікуванню різних запальних процесів і простудних захворювань. Мінус всього один – висока ціна.як вибрати обігрівач-3

Конвектори

Важлива перевага конвекторів полягає в їх компактності. Обігрівальний прилад можна кріпити на стіну, що робить його більш універсальним в плані розміщення в дитячій кімнаті. Конвектори не сушать повітря, швидко прогрівають дитячу. Є моделі з іонізатором повітря. Деякі конвектори оснащені додатковими блокаторами від використання дітьми. Коштують такі обігрівачі дорожче масляних.як вибрати обігрівач-4

Електрокаміни

Якщо планується глобальне оновлення дитячої кімнати, можна розглянути варіант з електричним каміном. Він може бути настінним або вбудованим, мати систему дистанційного керування, що дуже зручно і допоможе регулювати температуру приміщення. як вибрати обігрівач-5Пристрої абсолютно безпечні у використанні, не сушать повітря. У такій кімнаті маляті буде комфортно засинати під звуки потріскуючих «дров» в затишній атмосфері з приглушеним світлом.

Сподіваємося, наші поради допоможуть вам визначитися, який обігрівач вибрати для дитячої кімнати, щоб ваша дитина знаходився не тільки в теплі, а й в безпеці.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *