13 найобдарованіших дітей з усьго світу

Надбання країни і її багатство – це природні ресурси. Десь добувають алмази, десь нафту, десь руди і газ, і в усьому світі ці поняття досить авторитетні. Але головне багатство всіх жителів Землі – це розум, сіра речовина, яку слід цінувати понад усе вже за те, що цей ресурс дан від природи індивідуально. Можна тільки розвиватися і вдосконалюватися, і саме такий внесок та інвестиції повинні бути найбільш окупаємі.
Нижче представлений список з 13 маленьких вундеркіндів світу.

1.Алія Сабур

Алія Сабур

Алія Сабур, американка з Нью Йорка, 1989 року народження, у віці 10 років вступила до університету Стоуні-Брук, що в Нью Йорку, будучи, до речі, володаркою чорного пояса в тейквандо (у віці 9 років). У 2008, у віці 19 років, вона стала наймолодшим в історії професором з математики.

2. Елайн Сміт

02-Елайн Сміт
Елайн Сміт – дівчинка 11 років з англійського міста Ковентрі. З 7 років вона є консультантом на радіо. Робота консультанта полягає в тому, щоб відповідати в живому ефірі на дзвінки людей, які перебувають у важкому душевному стані. Оскільки їй потрібно ще і вчитися, на радіо вона консультує тільки раз в тиждень.

Цікаво: дитина 3 місяць життя

3. Алекс Пріор03-Алекс Пріор

Алекс Пріор, батько англієць та мати з Росії, 1992 року народження, у віці 3 років самостійно навчився грати на фортепіано, у віці 8 років написав свій перший музичний твір. В даний час він автор 48 творів, включаючи балети, опери та симфонії, більшість з яких виконувалися.

4. Дарин Тельман04-Дарина Тельман

Карагандинський юнак – випускник школи, розробив найшвидший в світі Інтернет, який дозволить реально скоротити витрати в кілька разів за рахунок того, що компанії будуть використовувати казахстанський супутник для виходу в Глобальну інформаційну мережу. Швидкість Інтернету буде 2 Мбіт в секунду. Передбачив юний вчений і способи захисту від зломів.

5. Фабіано Луджі Карвана05-Фабіано Луджі Карвана

Фабіано в свої 16 років був гросмейстером і шахової знаменитістю, у нього почесне громадянство Італії і США. У 2007 році, у віці 14 років та 11 місяців, Фабіано отримав титул гросмейстера, ставши наймолодшим в США і Італії майстром гри в шахи. У квітні 2009 року за версією ФІДЕ він має рейтинг 2649 очок, що є найвищим показником у світі серед гравців до 18 років.

Цікаво: як правильно вибрати дитяче автокрісло

6. Марч Тянь Бедіхарджо06- Марч Тянь Бедіхарджо

Він народився в 1998 році в Гонконгу. У 9 років він вступив до Гонконгського університету, здавши на відмінно вищу математику і всі інші іспити. Він отримав ступінь бакалавра в галузі математичних наук і одночасно став магістром філософії. Зараз Марч працює над докторською з математики в США.

7. Еліза Тан Робертс07-Еліза Тан Робертс

В світі існують організації для високо обдарованих людей. Найбільша з них існує в Англії і називається «Менса» (в буквальному перекладі щось подібне до столика з наїдками). Членами її можуть бути тільки люди, що входять в ті 2%, чий IQ більше, ніж у інших 98% населення. Зараз організація нараховує 110 000 чоловік.
Еліза Тан Робертс з Лондона, 2007 року народження, поки не має інших досягнень, крім того, що вона у віці 2 років стала наймолодшим в історії членом організації.

8. Акрит Джасвал08-Акрит Джасвал

Ця історія одного хлопчика, який жив в Гімалаях, далеко від цивілізації. Його талант проявився після того, як він зробив успішну операцію сусідці по відновленню рухливості пальців руки після опіку. Дівчинці було вісім років, а хірургу, який проводив операцію – сім.
Акрита Джасвала у віці 7 років визнали найрозумнішою людиною в Індії. Коли хлопчикові виповнилося 12 років, він вступив до університету, а в 17 років отримав ступінь магістра з прикладної хімії.

Цікаво: які вітаміни вибрати для дитини

9. Айнан Селест Каули09-Айнан Селест Каули

Айнан Селест Каули – хлопчик 14 років з Сінгапуру. У віці 7 років він здав університетський іспит з хімії та у віці 8 був зарахований в Політехнічний Інститут Сінгапуру. В даний час він закінчив інститут і працює в лабораторії. У його віці у нього проблема дотягнутися до високо розташованих приладів, та й по техніці безпеки йому потрібен постійний нагляд і допомогу.

Цікаво: чим зайняти 3 річну дитину

10. Жансая Абдумалік10-Жансая Абдумалік

Казахстанська шахістка Жансая Абдумалік стала переможницею міжнародного турніру з шахів серед дівчат до 20 років, який пройшов в Індонезії. Після чергового тріумфу 11-річна дівчинка, яка вже є триразовою чемпіонкою світу, стала міжнародним майстром.

11. Ісаак Мустопуло11-Ісаак Мустопуло

14-річний Ісаак з Тараза (Казахстан) з народження прикутий до інвалідного крісла. Він розробив «Теорію гармонії» і в минулому році отримав спеціальний приз Національного конкурсу інновацій серед школярів. Тепер він збирається в поїздку до Великобританії, де зустрінеться зі Стівеном Хокінгом.

12. Марко Каласан12-Марко Каласан

Марко Каласан – 12-річний хлопчик з Скоп’є, що в нинішній Македонії. У віці 8 років він став наймолодшим в історії сертифікованим системним адміністратором. Фірма Microsoft надсилає йому адаптовані спеціально для дитини підготовчі матеріали у вигляді ігор і мультфільмів.

13. Яким Камара13-Яким Камара

Він народився в Берліні в 2000 році. Його називають другим Моцартом. Ще в пелюшках він виявив дивовижний музичний слух і наспівував мелодії, які йому співали. У два роки і шість місяців з ним почали займатися музикою двічі в тиждень. І вже в три роки Яким грав на скрипці на різдвяному концерті.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *