Як правильно пеленати дитину

Багато майбутніх батьків часто задаються таким питанням: як пеленати дитину і є користь від використання пелюшок?Як правильно пеленати дитину
Виділяють два види сповивання: туге і вільне сповивання.

  • Розглянемо, що являє собою туге сповивання: малюка загортають по шийку, охоплюючи ручки і ніжки. Такий спосіб сповивання є оптимальним для малюка першого тижня життя, оскільки дитина краще спить, тому що не заважає собі неспокійними і неусвідомленими рухами ручок і ніжок.
  • Вільне сповивання – це коли малюк може рухатися і ручками, і ніжками. Зверху малюк одягнений в сорочечку, а пелюшкою загортається нижня частина тулуба, тобто ніжки сповиває не туго. Чим менше одягу на малюкові під пелюшкою, тим краще розвивається його дотик.

Якщо малюк неспокійний, то краще його на ніч сповивати.

Цікаво: дитина облизує губи

У віці 1 місяць малюк навчиться координувати свої рухи і не буде себе будити. Але деякі малюки до 6 місяців можуть підкидати ручки.

Плюс від використання пелюшок:

  • Легко гладити і прати;
  • Доступно за ціною.

Мінуси:

  • Обмеження руху тугим сповиванням;
  • Важко освоїти татам.

Користь від використовуння пелюшок полягає в наступному:

  1. Ви швидко зможете зібратися на зимову прогулянку, так як сама процедура займе кілька секунд, малюк за цей проміжок часу не встигне втомитися.
  2. Як спосіб заспокоїти, втішити дитину. Якщо дитина плаче, не може заснути, хвора, то пелюшка як би подвоює ніжність ваших обіймів, дає малюкові відчути захищеність і тепло.

Сповивати дитину варто краще перед сном. А далі малюк сам вирішить, чи хоче він засипати загорнутим.

Можливо Вам буде цікаво: обряд хрещення дитини.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *