Як вкласти спати двійнят

Як вкласти спати близнюків або двійнят одночасно? Це питання мучить багатьох батьків. Саме для них ми і зібрали кілька рекомендацій.

Укласти спати двох немовлят може здаватися завданням не з легких. Але алгоритм дій від кількості дітей не змінюється. Проте, радимо вам прочитати поради, як вкласти спати двійнят або близнюків одночасно.

Встановіть однаковий час сну для двійнят

Ідея проста: укладайте двійнят спати одночасно. Тоді діти з більшою ймовірністю синхронізуються і будуть спати одночасно. Інакше вони будуть прокидатися по черзі в різний час. І ви швидко стомитеся, дуже швидко.двійнята

Встановіть щоденний ритуал для обох дітей

Придумайте щоденний ритуал перед сном для обох дітей – тепла ванна, казка на ніч або пару хвилин заколисування на руках з наспівуванням колискової. Але переконайтеся, що це заняття досить легке, щоб було зручно виконувати з двійнятами. Дотримуйтеся ритуалу, і діти швидко зрозуміють, що це сигнал до заспокоєння і підготовки до сну.

Спочатку укладіть спокійнішого малюка

Якщо одна дитина зазвичай метушлива, а інша зазвичай спокійна, ви швидше за все возитиметеся більше часу з тією, хто голосніше. Але фахівці рекомендують робити навпаки. Проблема полягає в тому, що тиха дитина недоотримує батьківської уваги через свого галасливого брата або сестри.двійнята-2

Тому, якщо один малюк починає метушитися, спочатку приділіть увагу другому, щоб переконатися, що він щасливий і спокійний. Це гарантує, що нікого не випускають з уваги, і обидві дитини відчувають себе в безпеці і любові. І вгамувавши спокійного малюка за лічені хвилини, можна зайнятися його близнюком.

Крім того, не варто переживати, якщо один малюк будить другого: багато близнюки, схоже, абсолютно не турбуються через плачу братика чи сестри, навіть коли знаходяться в одній кімнаті.

Укладайте дітей в ліжко, поки вони ще не заснули

Допоможіть двойняшкам навчитися засинати самостійно, дозволяючи їм заснути в ліжку, а не на руках. Тобто, після звичного вечірнього ритуалу – казки або ванни – малюки виявляються в ліжечку. Намагайтеся встояти перед бажанням похитати дітей або потримати на руках, тому що діти, яких вкладають у ліжко, коли вони ще не сплять, вчаться заспокоюватися самостійно, без вашої допомоги.двійнята-3

Вчимо двійнят спати всю ніч

Обіймайте, розмовляйте та грайте з дітьми в денний час. Вночі ж зведіть спілкування до мінімуму, щоб вони швидше змогли знову заснути. Коли малюки прокидаються, не встановлюйте зоровий контакт, не вмикайте світло і кладіть їх назад в ліжко після годування.

Якщо малюкам вже є рік, ви можете спробувати привчити їх до самозаспокоєння, давши кожному улюблену іграшку або ковдру. Такі речі заспокоюють і можуть допомогти заснути.

Прийміть той факт, що близнюки будуть спати всю ніч тоді, коли будуть до цього готовідвійнята-4

Вироблення регулярної моделі сну часто залежить від ваги дітей, а не від їх віку. Це означає, що ідентичні близнюки почнуть спати всю ніч в одному віці. Моделі сну двійнят можуть бути більш незалежними, особливо якщо діти відрізняються за вагою / зростом або темпераментом.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *