Що краще подарувати дитині на Новий рік

Кожен з нас стикався з проблемою вибору подарунків на Новий рік, що подарувати хлопчику на Новий рік або що подарувати дівчинці на Новий рік. Обдумуючи новорічний подарунок для своїх чад, ми в першу чергу звертаємо свою увагу на іграшки. І це не дивно, адже для дитини довгоочікувана іграшка – це найбажаніший подарунок. Пропонований сьогодні асортимент товарів для дітей настільки великий і різноманітний, що часом досить складно зупинити свій вибір на чомусь одному.Що подарувати дитині на Новий рік

Чим же слід в першу чергу керуватися, підбираючи новорічний подарунок для дитини? Фахівці радять перевірити безпеку функціонування іграшки, її здатність до навчання дитини і відповідність іграшки віку дитини.

Цікаво: коли і як привчити дитину до горщика

Тільки об’єднавши ці умови воєдино, можна досягти бажаного результату – вибрати подарунок, який принесе не тільки радість дитині, а й надасть допомогу батькам у розвитку індивідуальних особливостей дитини. Сьогодні не треба витрачати багато часу для походів по магазинах, адже є можливість дитячі іграшки купити онлайн, заглянувши на сайти спеціалізованих інтернет магазинів.

Рекомендації по вибору іграшок:

  • слід пам’ятати, що хороша іграшка не обов’язково повинна бути дуже дорогою;
  • потрібно уважно ознайомитися з можливостями іграшки і визначити на який час вона зможе зацікавити Вашу дитину. Як правило, чим більше функцій може виконувати іграшка, тим довше не пропадає до неї інтерес;
  • не завжди варто йти на поводу у своїх дітей, які потребують якихось особливих іграшок. У дітей часто буває сильна і нетривала реакція на те, що вони десь бачили або чули. Але іграшка, яка виглядала такою бажаною в чужих руках або на прилавках магазинів, не обов’язково залишається такою після її покупки.
  • купивши до свята відразу кілька іграшок, Ви можете покласти «під ялинку» тільки одну з них і тим самим відразу звернути увагу дитини лише тільки на неї. Приховані іграшки стануть для Вас незамінними помічниками в дощову погоду або дні хвороби дитини.
  • деяким батькам не вдається відразу визначити відповідність обраної іграшки рівню розвитку дитини. У більшості випадків іграшка повинна відповідати віку дитини (зазвичай вказується в інструкціях) та індивідуальним особливостям дитини, адже основне призначення іграшки – це допомога у вивченні навколишнього світу.

Таким чином, хороша іграшка повинна бути:

  • привабливою і цікавою для дитини;
  • підходящої до фізичних характеристик дитини;
  • відповідної соціальному і інтелектуальному рівню розвитку дитини;
  • підходящої як для самостійної гри, так і для колективної;
  • добре сконструйованої, надійної і безпечної.

Дорогі батьки! Бажаємо вдалого вибору та щастя в очах Ваших малюків!

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *