Ваша дитина їсть багато солодкого?

Ваша дитина їсть жменями цукерки? У неї не сходять прояви діатезу на шкірі? Її апетит зіпсований і прив’язаний до конкретних продуктів і при цьому вона вередує? Все це досить поширена картина для дітей маленького віку, часто спровокована самими батьками і їх діями. У цій статті ми розглянемо чому дитина їсть багато солодкого, які можуть бути наслідки, наскільки обгрунтовано давати дітям солодощі понад дозволену кількість.Чому дитина їсть багато солодкого

В першу чергу потрібно розглядати, що і в якому вигляді споживає ваша дитина. Перевагу в цьому питанні при виборі солодкого варто віддавати натуральним продуктам, і першу чергу це солодкі фрукти і ягоди (фініки, банани, виноград, ожина, манго) і похідні домашнього господарства (мед, патока). Використання цих продуктів в якості головного джерела надходження цукру буде значною перевагою для вашої дитини. Так чому дитина їсть багато солодкого і що впливає на розвиток подібного патологічного зв’язку?

Цікаво: що робити коли дитина погано їсть

Однією з основних причин, які впливають на розвиток тяги до солодкого є занадто ранній прикорм і введення ранніх продуктів. Подібні тенденції призводять до того, що дитина починає цікавитися конкретними продуктами і ділити їх умовно на смачні й несмачні, що надалі призводить до відмови від окремих продуктів харчування. Посприяти розвитку нестримної тяги до солодкого може і активна пропаганда солодкого в родині, коли всі їдять його в необмеженій кількості і при цьому забороняють дитині. Аналогічним чином діє і принцип заборони, тим самим зводячи солодощі в розряд обожнюваного.

Як видно з прикладів, саме поведінка батьків і їх особливе ставлення до солодкого виробляє стереотипические мислення і у дитини. Ваше завдання – нічого не обмежувати і не забороняти, зробити так щоб відношення дитини до солодощів було байдужим, а не очікуваним і упередженим, що формує рівне ставлення, як і до решти продуктів незалежно від того що перед дитиною м’ясо, фрукт або цукерка.

Вкрай важливо не виробляти у дитини додаткову харчову тягу до солодкого, виробивши заохочувальну систему за хорошу поведінку та зроблені справи, що ставить дитину спочатку в рамки лестощів та проходженню очікуваного результату. Крім цього потрібно дотримуватися заходів щодо вживання солодощів дитиною.

Цікаво: дитина постійно тре очі

Так фахівці рекомендують вводити солодкі продукти і конкретно цукерки не раніше віку трьох років. При цьому добове споживання не повинно перевищувати сумарно 40 грамів, у віці 3-6 років допускається підвищити поріг до 60-70 грамів на добу, у віці 6-10 років ці цифри зростають до 90 грамів солодкого на добу.Чому дитина їсть багато солодкого-1

Зрозуміло, що не завжди виходить дотримуватися кількісних заходів щодо дітей особливо коли вони вимагають і вередують. Додатково розвантажити ситуацію з надлишком цукрової продукції можна спробувати введенням таких продуктів як гематоген, аскорбінова кислота, а також натуральних соків.

Багато в чому ця ситуація буде розвиватися в тому напрямку, який ви виберете і позначили спочатку. Способів як побороти залежність від солодкого досить багато. Також потрібно розуміти що дитині, а особливо активній й допитливий потрібно набагато більше енергії для підтримки енергетичних витрат, а солодощі виступають таким джерелом, доступним і смачним. Крім цього тяга до солодощів може мотивуватися браком чогось в оргазмі і таким чином частково компенсуватися.

Намагайтеся не забороняти і жорстко не обмежувати захоплення своєї дитини на користь смакоти. Це нерідко призводить до зворотних результатів і робить заборонений плід ще більш заповітним.

Цікаво: дитина багато потіє

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *