Недостаток кальцію або чому дитина їсть крейду

Недолік кальцію в організмі призводить до дуже серйозних наслідків. І це не тільки слабкі кістки, зуби і поганий стан шкіри. Дефіцит кальцію дуже погано відбивається на нервовій системі дитини, призводить до підвищеної стомлюваності і викликає безліч захворювань.  Коли особливо важливо поповнити запаси кальцію в організмі?
Недолік кальцію в організмі може проявитися через місяці, а то й роки.чому дитина їсть крейду-2

Ось тут і проявляється бажання дитини їсти крейду (іноді навіть бруд!), погана постать, навіть плоскостопість – це все від нестачі кальцію. А ще погане волосся, нігті, часті переломи, відчуття затерплих ніг. Крім того, проблеми з кишечником – теж вказують на дефіцит кальцію в організмі.

Отже, 4 важливих періоду в житті дитини, коли ви повинні бути впевнені, що вона отримує достатню кількість кальцію і звернути особливу увагу на дитяче харчування.

Цікаво: якщо дитина їсть сіль

У дитини ріжуться зубки

Тут немовлятам необхідну кількість кальцію забезпечує мамине молочко (мамі, в свою чергу, важливо стежити за своїм раціоном), а малюків-штучників оптимальною кількістю кальцію постачає якісна адаптована молочна суміш.

Кроха розпочав бігати

В районі року малюк стає більш активним, починає робити перші кроки. У період, коли він вже не просто тупотить, а багато бігає (як правило 1,5-2 роки), потрібно стежити, щоб в раціоні була достатня кількість кисломолочних продуктів (йогурт, кефір, сирок), молочно-круп’яних каш ( на адаптованої суміші), а сам раціон був збалансований. чому дитина їсть крейду-1Адже ви вже ввели прикорм, а кальцій є не тільки в молочному, а й в рибі, в деяких овочах та в зелені (капуста, листовий селера, бобові, петрушка).

Міняються зуби у дошкольника

Приблизно до шести років у дітей змінюються зубки: молочні випадають, з’являються постійні. Це. до речі, вважається одним з сигналів фізіологічної готовності до школи. Так ось, це ще один гострий момент, коли потрібно зробити упор на сирок, йогурт і кефір. Якщо потреба в кальції у дитини до 3-х років – 400-600 мг на добу, то після 3 років – 800 мг!

Підлітковий період – час інтенсивного зростання

Найбільше в кальції потребують підлітки. Починаючи з 11 років добова потреба в кальції – 1200 мг. Ось коли вироблені звички здорового харчування приносять плоди. Якщо в цьому віці дитина із задоволенням їсть сир, сирники, твердий сир, рибу, зелені листові овочі, п’є кефір і йогурти, то препарати вам не будуть потрібні. Знаєте, що ваша дитина не дуже налягає на все таке?

Цікаво: куряче м’ясо для дитини

чому дитина їсть крейду Ідіть до лікаря, здайте аналізи, щоб переконатися, що вашому підлітку не потрібні додатково препарати.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *