Як привчити дитину до пляшечки

Перш ніж дати малятку суміш, запропонуйте йому груди.

Якщо грудне вигодовування неможливо, то для харчування дітей раннього віку потрібно використовувати адаптовані молочні суміші, які збагачені всіма необхідними вітамінами та мінералами, а також компонентами грудного молока, такими як нуклеотиди і пробіотики.як привчити дитину до пляшечки

Якщо Ви годуєте крихітку дитячою молочною сумішшю, то Вам не обійтися без пляшечки. Новонароджених малюків педіатри рекомендують догодовувати з ложечки, але дітям старшого віку потрібен більший обсяг суміші. Як привчити дитину до пляшечці? Нижче кілька простих порад про годування малюків з пляшечки. Сподіваємося, вони Вам допоможуть!

Починаємо з грудного молока

Перш ніж давати малюку суміш, запропонуйте йому груди. Материнське молоко принесе неоціненну користь дитині. Це особливо важливо для малюків перших місяців життя.

Цікаво: як розвивати дитину в 8 місяців

На ринку представлений широкий спектр сумішей для малюків. Перед застосуванням суміші обов’язково проконсультуйтеся з лікарем.

Крок за кроком

Як привчити дитину до пляшечки? Як би ви не старалися, це не вдасться моментально. Починати годування малютка дитячою молочною сумішшю потрібно з невеликої кількості. У перший день дайте малюкові 10,0 мл молочної суміші перед годуванням грудьми і кожен день додавайте по 10,0 мл, поки не дійдете до потрібного обсягу.

Купуємо пляшечки

Бажано мати вдома кілька пляшечок. Для маляток перших місяців життя підійдуть пляшечки по 120 мл, а для малюків постарше – по 225 мл.

Вибираємо соскияк вибрати соску

Якщо Ви годуєте малюка грудьми, але догодовуйте його сумішшю, вибирайте соски з невеликим потоком, щоб малюк докладав зусиль для смоктання і згодом не відмовився від грудей. Буває, що дитині не подобається соска. Це не страшно. Купіть кілька різних сосок на вибір, побачите – одна з них точно сподобається малюку.

Стерилізація і миття

Ви, звичайно, знаєте, що посуд для годування малюка повинна бути стерильною, адже його організм ще слабенький і незахищений.

Спочатку пляшечки та соски потрібно помити за допомогою спеціального засобу для миття дитячого посуду, а потім стерилізувати. Найпростіший спосіб – стерилізація електричним парогенератором або парогенератором для СВЧ печі. Але можна стерилізувати посуд і старим перевіреним способом – кип’ятити протягом 10 хвилин. Але пам’ятайте, що від окропу соски швидко псуються.

Цікаво: навчитися вимовляти букву Л

Користуйтеся нашими порадами і питання: як привчити дитину до пляшечки , більше не потурбує Вас!

Для дітей раннього віку в пріоритеті грудне вигодовування. При відсутності можливості грудного вигодовування або нестачі грудного молока, необхідно використовувати адаптовані молочні суміші.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *