Вибираємо соску для дитини

Як вибрати соску для дитини – досить знайоме запитання. Педіатри вказують на проблеми прикусу. Якщо ж без соски не обійтися, тоді треба знати, як вибрати її для дитини.
Простий виріб, а скільки нюансів треба врахувати, щоб малюкові комфортно було смоктати соску.Як вибрати дитині соску

У список важливих параметрів виробу входять:

  • розмір;
  • форма;
  • матеріал;
  • особливості конструкції.

Малюк може зажадати соску незалежно від того, на якому він вигляді годування він знаходиться, штучному або грудному. Очевидно, що інформація про те, як правильно вибрати соску, буде корисна всім батькам. Зупинимося докладніше на важливих деталях вибору.

Як визначитися з розміром і формою соски?

Розміри пустушок співвіднесені з віком дитини. Розмір пустушок вказується виробником на упаковці. Якщо ви купуєте соску для новонародженого, беріть категорію А. Для дітей від півроку до 1,5 років – категорія В, старше 1,5 років – категорія С.

Цікаво: дитячі істерики та їх причини

Форми сосок представлені трьома видами: кругла, овальна і скошена. Якій формі віддати перевагу? Відмінності між першими двома носять декоративний характер. Скошена соска – це оптимальна форма з точки зору ортодонтії. Правильно вигнута шийка вироби і його приплюснутий мисок імітують сосок жіночих грудей.

Вибираємо соску: який матеріал краще?

Раніше пустушки виготовляли з гуми, але сьогодні такий матеріал не актуальний. Сучасна пустушка випускається з силікону або латексу. Якщо порівнювати ці два матеріали, то краще вибирати силікон. Еластичні та приємні на дотик латексні моделі недовговічні. Латекс негативно реагує на постійне кип’ятіння і швидко втрачає форму.

Силіконові вироби служать 5-6 тижнів, зберігаючи свою еластичність і бездоганний зовнішній вигляд. Це зумовлено його відносною міцністю. Єдиний фактор, що впливає на цілісність вироби – це поява у малюка перших зубів. Малюк поєднує смоктальний рефлекс з жувальним, і пустушка перетворюється в друшляк.

Особливості конструкції і безпеку

Вироби для дітей повинні відповідати певним вимогам безпеки. Для малюка 1-2 років не важко розібрати пустушку на дрібні деталі, тому в її конструкції їх не повинно бути. Звертаємо увагу і на щиток. Бажано, щоб він був оснащений повітряними отворами, що попереджають появу попрілостей біля губок малюка.Як вибрати дитині соску-1

Для зручності процесу смоктання в щитку роблять виїмку для носика малюка. Якщо хочете вибрати соску для дитини, яка не розлучається з нею уві сні, беріть пустушку у вигляді кільця та з м’яким щитком. Для прогулянок варто вибрати варіант з ланцюжком і прищіпкою: така конструкція дозволяє не турбуватися, що малюк виплюне пустушку та вона впаде на землю.

Цікаво: якщо росте егоїстична дитина

У подорож краще брати вироби з додатковими аксесуарами – захисним ковпачком або боксом для зберігання.

Правильний догляд

Від правильного догляду та зберігання залежить здоров’я вашого малюка. Купивши пустушку, обов’язково її прокип’ятіть протягом 2-3 хвилин. Під час подальшої експлуатації процедуру повторюють регулярно. Середній термін користування виробом становить приблизно 2-3 тижні. Для зберігання застосовуйте закриті бокси і ковпачки.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *