7 ідей для дитячих ігор на вулиці влітку

Якщо ви з дітьми не можете поїхати на канікулах на море або пізнавальну екскурсію, ви можете перетворити своє подвір’я в місце, де вони можуть досліджувати світ, будувати, майструвати або просто відпочивати.

1. Нехай попачкаються

Пісочниця – чудова річ, але купа землі, яку діти з легкістю перетворять в болото або глину, могла б бути ще краще. Дозвольте їх фантазії працювати на повну потужність, діти можуть зробити з землі поверхню Марса, вести військову місію або можуть борознити землю своїми непохитними вантажівками. Виділіть для дітей один кут саду, завезіть туди гору землі, і коли діти досить награються, просто використовуйте її для свого квітника або гряди. Можете покращити це місце, додавши туди каміння. Діти можуть будувати з них дороги або оформляти свої пейзажі.дитячі ігри влітку

2. Літній кінотеатр

Пам’ятаєте старі добрі діафільми для дітей? Виявляється, фільмоскопи або діапроектори існують і сьогодні! А до них продаються відмінні діафільми для дітей з усім відомими дитячими творами. Увечері можна встановити екран на стіні будинку, зібрати дітвору і показувати діафільми.

Цікаво: як вибрати соску для новонародженого

3. Дайте їм місце де готувати

Маленькіе дівчатка і хлопчики люблять допомагати на кухні, чому б не дозволити їм мати свою кухню в саду, де вони можуть пекти пироги і торти з землі, готувати супи з трави і конюшини та іншу чисто природню «смакоту»! Озирніться в будинку, в гаражі або на горищі і подаруйте маленьким кухарям невикористаний старий посуд, який вони можуть використовувати для своїх ігор. Зрозуміло, не давайте їм крихкий та поламаний посуд, ідеальними будуть старі формочки, столові прилади або маленькі каструлі. Не забудьте похвалити їх чудові кулінарні вироби.

4. Побудуйте перший будинок

Це може бути будиночок з кори, моху і гілок, зібраних в лісі. Можете допомогти дітям зробити сад навколо будинку, посадивши маленькі рослини, і принести іграшки, наприклад, фігурки різних тварин, які поселяться в будиночку. За допомогою дорослого діти можуть зробити пташиний будиночок. Маленьке житло можна побудувати і в судовому контейнері, а потім за бажанням взяти його в будинок, на терасу або балкон.

5. Незвичайні гойдалки

Класичні гойдалки можна замінити кермом від велосипеда або самоката, добре укріпленим на міцному канаті. Схожим способом можна використовувати стару шину, зрозуміло, очищену так, щоб дитині потім не довелося годинами митися, а одяг довелося викинути.дитячі ігри влітку-1

6. Вулична дошка

Навряд чи ваші діти жодного разу не розмальовувала стіну. Вулична дошка, яку ви з легкістю можете зробити для своїх дітей, надасть достатній простір для їх креативного вираження, а ви збережете будинок в кольорах і декорах, які вибрали тільки ви самі. На великий шматок фанери нанесіть в двох кольорах листову фарбу, яку можна купити в магазині канцелярських, господарських або рукодельніческіх товарів.

Цікаво: коли новонароджена дитина починає сміятися

7. Розбийте табір

Діти можуть знайти розвагу в наметі, навіть якщо вони нікуди не їдуть. Якщо у вас його немає, можете зробити намет з білизняний мотузок, зав’язаних між дерев, на які накиньте стару ковдру. Дно зробіть з іншої ковдри і негідних подушок, потім все це надайте дитячій уяві. Хоча нам в це не дуже віриться і ми постійно завантажуємо дітей сучасними іграшками і ідеальною технологією, для їх достатку та ігор досить зовсім небагато.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *