Чи готова дитина до дитячого садка?

Підказка для тих, хто сумнівається, чи готова дитина піти в дитячий сад.

Нам, батькам, дуже часто хочеться розуміти, що наші діти повинні знати і вміти, щоб бути готовими піти до саду. Крім фізичних умінь, дитина перед походом в дитячий садок повиненна досягти певного етапу в розвитку інтелекту і емоцій і почати працювати над соціальними навичками. Якщо ці 10 речей зі списку – це про вашого малюка, значить він, швидше за все, готовий вирушити в садок.чи готова дитина до дитсадка

 1. Малюк може слідувати простим вказівкам
  У дитячому садку йому доведеться слухатися вихователя, а для цього треба для початку навчитися слухати і розуміти, коли про щось просять і намагатися виконати вказівку.
 2. Дитина може сидіти спокійно
  Звичайно, в дитсадку ніхто не очікує від малюків, що вони будуть висиджувати кілька годин, але добре, якщо вони можуть просидіти якийсь час, не зриваючись і не бігаючи.
 3. Дитина може впоратися без вас
  Розлука з батьками для деяких малюків – непроста справа. Навчання і спілкування буде не в радість, якщо малюк занадто сильно прагне до мами і тата.
 4. Дитина вміє заводити друзів
  У дитячому садку малюкові доведеться проводити більшу частину дня з іншими дітьми її віку. Уміння ладнати з іншими – ключовий навик, необхідний для дитячого садка.

  Цікаво: що робити коли дитина погано їсть

 5. Малюк може сам ходити в туалет
  Малюк повинен знати, коли йому потрібно в туалет (що б не було неприємних пригод), і вміти самостійно все зробити і знову одягнутися. Добре, якщо ви до дитячого садка навчите його після цього мити руки.чи готова дитина до дитсадка-1
 6. Малюк може розповісти дорослим, що йому потрібно
  Комунікація – найважливіший навик, який малюк розвине у школі, але і до цього дітям важливо вміти повідомляти дорослим, коли їм щось необхідно.
 7. Дитина вміє ділитися
  Не потрібно володіти цим навиком досконало – але все ж якось вміти ділитися дитина повинна. Ділитися треба буде часто.
 8. У малюка розвинена моторика (хоча б і небагато)
  Добре, якщо він знає, як тримати олівець і вміє різати ножицями. Крім того, він повинен розуміти, як можна розважатися на звичайній дитячому майданчику.
 9. Дитина розпізнає деякі букви і цифри
  Очікування бувають різні. Діти перед дитячим садом, звичайно, не повинні навчитися рахувати до ста і напам’ять знати алфавіт. Проте, добре б трохи освоїтися з буквами і цифрами.

  Цікаво: коли ріжуться зуби в дітей

 10. Вашій дитині цікаво вчитися
  Дитячий сад подарує радість і їй, і вам, якщо дитина чекає-не дочекається, коли можна буде дізнатися щось нове і цікаве. Надихнете її!

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *