Як вибрати телефон для дитини

Нещодавно забезпечити дитину засобом зв’язку для батьків не становило жодних проблем. Купуєш недорогий кнопковий телефон – і порядок. Головне, щоб улюблене чадо було в зоні доступу мережі. Тепер же сучасні реалії висувають інші вимоги до того, яким повинен бути телефон школяра. Це вже не просто «дзвонилка», а повноцінний гаджет з набором функцій для навчання і розваги. Як вибрати телефон для дитини? Ось тут і виникає дилема вибору.як вибрати телефон для школяра

З одного боку, батьки хочуть вибрати для дитини кращий смартфон, щоб син чи дочка не соромилися однолітків. З іншого боку, дитина залишається дитиною навіть з гаджетом в руці. Вона може втратити телефон, впустити його, крім того, девайс можуть елементарно відібрати дорослі хулігани.

Цікаво: цікаві книги для дітей молодшого шкільного віку

Вибираючи смартфон для школяра, доведеться знайти компроміс між наступними запитами:

Ціна. Не занадто дорогий, щоб не шкода було втратити або зламати, але і не дешевий шматок пластика.
Набір функцій. Діти зараз навчаються новому з неймовірною швидкістю. Будь-які програми вони освоюють на порядок швидше, ніж дорослі. Мобільний телефон повинен бути для дитини повноцінним помічником у навчанні, спілкуванні, і забувати про тих, хто розважається в ігри теж не варто.
Зручність і надійність. З величезним фаблетом дитина навряд чи впорається. Під дитячу долоню краще підібрати смартфон з діагоналлю не більше 5 дюймів. Мобільний телефон повинен бути добре зібраний і мати досить потужною технічною начинкою.

Забезпечення школяра смартфоном несе в собі не тільки утилітарний характер. Психологи вважають, що багатофункціональний гаджет допомагає дитині органічно розвиватися в умовах, коли сучасні технології стають невід’ємною частиною життя. Завдяки соціальним мережам школярі вчаться взаємодії з однолітками, підвищують самооцінку, зміцнюються в розумінні, що вони – частина величезного живого світу. Головне, забезпечити належний батьківський контроль.

Основні параметри телефону для школярів

Виходячи з ціни, функціональності і зручності, вибираючи смартфон для школяра, слід звернути увагу на наступні параметри:

  • Операційна система
  • Діагональ і якість відображення картинки
  • Процесор
  • Потужність батареї
  • Захист від пошкоджень
  • Безпека

Операційна система

Зараз на ринку мобільних телефонів свої ніші міцно зайняли три операційні системи: Android та iOS. З огляду на особливості кожної з цих ОС, можна врахувати, яка краще підійде для школяра.
Андроїд. Проста і зручна в освоєнні операційна система встановлюється на доступні за вартістю смартфони. Під неї розробляється величезна кількість додатків, завдяки яким мобільний телефон стає для школяра надійним помічником у будь-якій справі.як вибрати телефон для школяра-1

Операційна система iOS ставиться виключно на гаджети Apple. Смартфон буде надійним, високоякісним, але … дуже дорогим. Батькам слід добре подумати, наскільки виправдана така покупка для маленького школяра.

Цікаво: як вибрати дитячі стрибунці

Процессор

Школяр використовує смартфон не тільки для дзвінків і СМС. Навчальні та розважальні програми, комфортне читання електронних книг, користування інтернетом, перегляд фото та відео – все це повинен забезпечувати потужний процесор з пристойним обсягом внутрішньої пам’яті. Дитина навряд чи залишиться задоволеним, якщо його телефон буде нещадно «гальмувати» і зависати. як вибрати телефон для школяра-2Вибираючи мобільний телефон для школяра, найкраще орієнтуватися на наявність потужного процесора з мінімальним обсягом ОЗУ в 2 гігабайти.

Потужність батареї

Смартфон для школяра повинен працювати, як мінімум, 6-8 годин. Тобто тей час, поки дитина в школі, після чого він може залишитися на групу подовженого дня або відправитися гуляти з друзями. Подібний час роботи можуть забезпечити смартфони з ємністю акумулятора від 4000 мАг. Якщо дитина не дуже залежить від інтернету, а вважає за краще спілкуватися з навколишнім світом голосом і текстовими повідомленнями, підійде батарея на 2500 мАч.як вибрати телефон для школяра-3

Захист від ушкоджень

Діти залишаються дітьми в будь-якій ситуації. Можна максимально докладно пояснити дитині, як дбайливо поводитися зі смартфоном, проте, на наступний день він повернеться з дитячого майданчика і поскаржиться батькам, що його новий телефон випав з рук під час гри. І добре, якщо збитки обмежиться подряпиною на корпусі. Гірше, якщо екран покриється тріщинами настільки, що простіше купити новий телефон, ніж нести зламаний в ремонт. як вибрати телефон для школяра-4Від подібних неприємностей може вберегти захисне скло на дисплеї, наприклад, Gorilla Glass. Подібні стекла надзвичайно стійкі до механічних пошкоджень.

Безпека

Найкращий смартфон, як і будь-який електронний прилад, випромінює електромагнітні хвилі. Тому по всьому світу були введені стандарти безпеки, які визначаються показником SAR (Specific Absorption Rate), який визначає енергію електромагнітного поля, що поглинається в тканинах тіла людини за одну секунду. Вибираючи смартфон для школяра, батькам важливо упевнитися, що гаджет має відповідний стандарт безпеки.як вибрати телефон для школяра-5

Екран

З огляду на особливості вікової фізіології школяра, екран смартфона повинен бути таких габаритів, щоб забезпечити дитині максимальний рівень комфорту. Діагональ дисплея краще щоб не перевищувала 5 дюймів. Важливо забезпечити для школяра хороші кути огляду і чітку яскраву картинку. Адже діти дуже люблять розглядати картинки або грати в ігри, зібравшись цілою групою. А значить, те, що відбувається на екрані повинні бачити всі. Оптимальним рішенням стає IPS-екран. як вибрати телефон для школяра-6Технологія розрахована на те, щоб забезпечити широкі кути огляду дисплея і передавати яскраві контрастні кольори. Рекомендована роздільна здатність екрану має бути не менше HD – 720 на 1280 крапок.

Ось і все, вибір смартфона для школяра не повинен виявитися занадто складним для Вас заняттям.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *